Zobrazit větší

Stínidlo ve zlaté barvě VITA Copenhagen Conia, ⌀ 40 cm

A2:926948 (pro objednávky)

Nové

Čistý severský design inspirovaný přírodními tvary a praktické využití jako stropní i stojací světlo – to jsou svítidla dánské značky...

Více informací:

Výrobce: VITA Copenhagen

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 17 dnů od objednávky.Cena: 1 939 Kč

Více informací:

Stínidlo ve zlaté barvě VITA Copenhagen Conia, ⌀ 40 cm - Stínidla - Yes Móda .cz

Stínidlo ve zlaté barvě VITA Copenhagen Conia, ⌀ 40 cm


Čistý severský design inspirovaný přírodními tvary a praktické využití jako stropní i stojací světlo – to jsou svítidla dánské značky VITA Copenhagen. Díky stylovému prodlouženému tvaru a bílému stínidlu se model Conia hodí do každého interiéru.

Svítidlo je variabilní a je třeba si k němu zakoupit kabel nebo tripod, který naleznete v naší nabídce. Může tak sloužit jako závěsné světlo či stojací nebo stolní lampa. Díky použití kvalitních materiálů je stínidlo nerozbitné .

Pro tento typ svítidla ideálně doporučujeme žárovku IDEA 6W 60 mm, kterou najdete zde.Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Svítidla | Stínidla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Stínidlo ve zlaté barvě VITA Copenhagen Conia, ⌀ 40 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz