Zobrazit větší

Šedé stínidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 45 cm

A2:736102 (pro objednávky)

Nové

Edice světel EOS se dánskému studiu VITA Copenhagen skutečně povedla. Stínidlo EOS je vyrobeno z přírodního husího peří. Kombinuje...

Více informací:

Výrobce: VITA Copenhagen

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 639 Kč

Více informací:

Šedé stínidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 45 cm - Stínidla - Yes Móda .cz

Šedé stínidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 45 cm


Edice světel EOS se dánskému studiu VITA Copenhagen skutečně povedla. Stínidlo EOS je vyrobeno z přírodního husího peří. Kombinuje světlejší a tmavší peří, které dohromady tvoří krásnou texturu, a díky tomu interiér zaplní teplým tlumeným světlem, které opticky zahřeje každou místnost. Světlo nevyžaduje obtížnou údržbu ani čištění.

Svítidlo je variabilní a je třeba si k němu zakoupit kabel nebo tripod, který naleznete v naší nabídce. Může tak sloužit jako závěsné světlo či stojací nebo stolní lampa. Díky použití kvalitních materiálů je stínidlo nerozbitné .

Pro tento typ svítidla ideálně doporučujeme žárovku IDEA 6W 60 mm, kterou najdete zde.Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Svítidla | Stínidla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Šedé stínidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 45 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz