Zobrazit větší

Bílé stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm

A2:681106 (pro objednávky)

Nové

Světla Carmina od dvojice dánských designérů pro firmu VITA Copenhagen jsou inspirována pomalým pohybem písečných dun, které můžete najít na...

Více informací:

Výrobce: VITA Copenhagen

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 569 Kč

Více informací:

Bílé stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm - Stínidla - Yes Móda .cz

Bílé stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm


Světla Carmina od dvojice dánských designérů pro firmu VITA Copenhagen jsou inspirována pomalým pohybem písečných dun, které můžete najít na krásných plážích obklopujících celé Dánsko.

Uklidňující vizuální linky, které se důmyslně vrství na ploše stínidla, jsou ozvláštněním klasického severského designu, který je jinak typický rovnými liniemi. Už si slyšíte šumění moře? Nenechte si utéct tento pohádkový kousek!

Svítidlo je variabilní a je třeba si k němu zakoupit kabel nebo tripod, který naleznete v naší nabídce. Může tak sloužit jako závěsné světlo či stojací nebo stolní lampa. Díky použití kvalitních materiálů je stínidlo nerozbitné .

Pro tento typ svítidla ideálně doporučujeme žárovku IDEA 6W 60 mm, kterou najdete zde.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Svítidla | Stínidla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílé stínidlo VITA Copenhagen Carmina, ⌀ 32 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz