Zobrazit větší

Bílé svítidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 22 cm

A2:681068 (pro objednávky)

Nové

Edice světel EOS se dánskému studiu VITA Copenhagen skutečně povedla. Bělostné stínidlo EOS MICRO WHITE je nejmenší verzí a je vyrobeno z...

Více informací:

Výrobce: VITA Copenhagen

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 11 dnů od objednávky.Cena: 1 429 Kč

Více informací:

Bílé svítidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 22 cm - Stínidla - Yes Móda .cz

Bílé svítidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 22 cm


Edice světel EOS se dánskému studiu VITA Copenhagen skutečně povedla. Bělostné stínidlo EOS MICRO WHITE je nejmenší verzí a je vyrobeno z přírodního husího peří. Vzhledem připomíná padající vločku a interiér zaplní teplým tlumeným světlem, které opticky zahřeje každou místnost. Světlo nevyžaduje obtížnou údržbu ani čištění.

Svítidlo je variabilní a je třeba si k němu zakoupit kabel nebo tripod, který naleznete v naší nabídce. Může tak sloužit jako závěsné světlo či stojací nebo stolní lampa. Díky použití kvalitních materiálů je stínidlo nerozbitné .

Pro tento typ svítidla ideálně doporučujeme žárovku IDEA 6W 60 mm, kterou najdete zde.Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Svítidla | Stínidla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílé svítidlo z husího peří VITA Copenhagen EOS, ⌀ 22 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz