Zobrazit větší

Bílé stínidlo VITA Copenhagen Silvia, ⌀ 32 cm

A2:681058 (pro objednávky)

Nové

Svítidlo Silvia je vůbec nejikoničtějším modelem firmy VITA Copenhagen. Tělo stínidla je složeno z typických trojúhelníkových lopatek, které...

Více informací:

Výrobce: VITA Copenhagen

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 1 339 Kč

Více informací:

Bílé stínidlo VITA Copenhagen Silvia, ⌀ 32 cm - Stínidla - Yes Móda .cz

Bílé stínidlo VITA Copenhagen Silvia, ⌀ 32 cm


Svítidlo Silvia je vůbec nejikoničtějším modelem firmy VITA Copenhagen. Tělo stínidla je složeno z typických trojúhelníkových lopatek, které dohromady tvoří zaoblený tvar připomínající šišku stromu. Silvia prozáří místnost měkkým světlem a dělá ze svítidla subtilní a originální prvek, který se hodí do každé domácnosti.

Svítidlo je variabilní a je třeba si k němu zakoupit kabel nebo tripod, který naleznete v naší nabídce. Může tak sloužit jako závěsné světlo či stojací nebo stolní lampa. Díky použití kvalitních materiálů je stínidlo nerozbitné .
Pro tento typ svítidla ideálně doporučujeme žárovku IDEA 6W 60 mm, kterou najdete zde.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Svítidla | Stínidla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílé stínidlo VITA Copenhagen Silvia, ⌀ 32 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz