Zobrazit větší

Kovová tabule na vzkazy A Simple Mess Paule Hedge Green, 40 x 60 cm

5722009639559

A2:1267242 (pro objednávky)

Nové

"Nezapomeň vajíčka." - "Pondělí, zubař, 8:30." - "Miluji tě."Kovovou tabuli od značky A Simple Mess jednoduše využijete na jakoukoliv...

Více informací:

Výrobce: A simple Mess

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 22 dnů od objednávky.Cena: 1 539 Kč

Více informací:

Kovová tabule na vzkazy A Simple Mess Paule Hedge Green, 40 x 60 cm - Nástěnky a tabule - Yes Móda .cz

Kovová tabule na vzkazy A Simple Mess Paule Hedge Green, 40 x 60 cm


"Nezapomeň vajíčka." - "Pondělí, zubař, 8:30." - "Miluji tě."

Kovovou tabuli od značky A Simple Mess jednoduše využijete na jakoukoliv příležitost. Nezapomeňte na nejdůležitější schůzky nebo nechte romantický vzkaz vaší drahé polovičce.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Bytové doplňky | Doplňky do pracovny | Nástěnky a tabule


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kovová tabule na vzkazy A Simple Mess Paule Hedge Green, 40 x 60 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz