Zobrazit větší

Dekorativní rám A Simple Mess Ramme Pist, 45 x 30 cm

5722009636817

A2:1009392 (pro objednávky)

Nové

Dekorativní rámy a zrcadla ve zlatavých odstínech s přírodními motivy vnesou do vašeho domova osvěžující a lehkou změnu, která váš domov...

Více informací:

Výrobce: A simple Mess

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 149 Kč

Více informací:

Dekorativní rám A Simple Mess Ramme Pist, 45 x 30 cm - Rámy a rámečky - Yes Móda .cz

Dekorativní rám A Simple Mess Ramme Pist, 45 x 30 cm


Dekorativní rámy a zrcadla ve zlatavých odstínech s přírodními motivy vnesou do vašeho domova osvěžující a lehkou změnu, která váš domov zútulní s noblesou.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Dekorace na zeď | Obrazy, plakáty, cedule | Rámy a rámečky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Dekorativní rám A Simple Mess Ramme Pist, 45 x 30 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz