Zobrazit větší

Cestovní bavlněná taška A Simple Mess Lecci Mirage Grey

5722001975457

A2:1267094 (pro objednávky)

Nové

Každá žena zajisté potřebuje na svoje šminky a kouzelné kosmetické věci správnoutaštičku, která snadno pojme všechny tyto magické kousky....

Více informací:

Výrobce: A simple Mess

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 19 dnů od objednávky.Cena: 1 899 Kč

Více informací:

Cestovní bavlněná taška A Simple Mess Lecci Mirage Grey - Kufry a zavazadla - Yes Móda .cz

Cestovní bavlněná taška A Simple Mess Lecci Mirage Grey


Každá žena zajisté potřebuje na svoje šminky a kouzelné kosmetické věci správnoutaštičku, která snadno pojme všechny tyto magické kousky. Kosmetická taštička je vyrobena z jemné a příjemné bavlny.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Jednotlivé kousky jsou ženské, hravé a vkusné, ručně vyrobené bez použití syntetických materiálů, a hlavně: jsou inspirované krásou bytí.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Móda | Batohy, tašky a vaky | Tašky a zavazadla | Kufry a zavazadla


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cestovní bavlněná taška A Simple Mess Lecci Mirage Grey ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz