Zobrazit větší

Bavlněný polštář polštář A Simple Mess Graa, 45 x 45 cm

5722001975198

A2:1053080 (pro objednávky)

Nové

Vneste do vašeho domova řádnou dávku noblesy a stylu. S doplňky této značky to půjde jedna radost ♥ Přírodní materiály, přirozené...

Více informací:

Výrobce: A simple Mess

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 27 dnů od objednávky.Cena: 1 089 Kč

Více informací:

Bavlněný polštář polštář A Simple Mess Graa, 45 x 45 cm - Polštáře s výplní - Yes Móda .cz

Bavlněný polštář polštář A Simple Mess Graa, 45 x 45 cm


Vneste do vašeho domova řádnou dávku noblesy a stylu. S doplňky této značky to půjde jedna radost ♥ Přírodní materiály, přirozené pastelové odstíny barev a originalita dělá z těchto kousků výjimečnou záležitost.

A Simple Mess, to jsou originální a jemné doplňky, pod nimiž je podepsána dánská žurnalistka, moderátorka a kreativní ředitelka časopisu o interiérovém designu Louise Dorph.

Název její značky v překladu znamená prostý chaos. Proč? Louise tvrdí, že interiér nemusí být vždy perfektně uhlazený a že právě trocha toho chaosu k životu zkrátka patří.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Textil | Polštáře | Polštáře s výplní


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bavlněný polštář polštář A Simple Mess Graa, 45 x 45 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz