Zobrazit větší

Cestovatelský deník na zážitky a suvenýry Remember Solena, 42 stran

4260331694484

A2:566868 (pro objednávky)

Nové

Odvezte si z dovolené hromadu vzpomínek, které se vám odteď jen tak neztratí. Trip Book je chytrý a stylový pomocník pro všechny cestovatele,...

Více informací:

Výrobce: Remember

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 009 Kč

Více informací:

Cestovatelský deník na zážitky a suvenýry Remember Solena, 42 stran - Zápisníky a notesy - Yes Móda .cz

Cestovatelský deník na zážitky a suvenýry Remember Solena, 42 stran


Odvezte si z dovolené hromadu vzpomínek, které se vám odteď jen tak neztratí. Trip Book je chytrý a stylový pomocník pro všechny cestovatele, kam si můžete nejen zapisovat jako do deníku, ale i sbírat různé suvenýry a do Trip Book je odkládat.

V kožených deskách najdete linkovaný notes se 42 stránkami na všechny cestovatelské zážitky. Součástí je ale i 16 plastových stránek s přihrádkami různých velikostí. Do jedné si tak můžete dát lístky z muzeí, do druhé si schovat mince nebo bankovky na památku, do další letenku, pohledy, fotky, jízdenky, vizitky, mušle... no prostě téměř vše, co si chcete uchovat v paměti.

Ideální dárek pro všechny, kteří propadli objevování nových míst.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Volný čas | Papírnictví | Zápisníky a notesy


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Cestovatelský deník na zážitky a suvenýry Remember Solena, 42 stran ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz