Zobrazit větší

Černá čajová konvice XD Design Teako, 1 l

8714612090602

A2:320462 (pro objednávky)

Nové

\„Velmi praktická konvice na čaj, nádherný design. Akorát na odpolední čajování!\“ píší nám spokojení zákazníci o konvici XD Design výrobku.A...

Více informací:

Výrobce: XD Design

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 359 Kč

Více informací:

Černá čajová konvice XD Design výrobku Teako, 1 l - Konvice a konvičky - Yes Móda .cz

Černá čajová konvice XD Design výrobku Teako, 1 l


\„Velmi praktická konvice na čaj, nádherný design. Akorát na odpolední čajování!\“ píší nám spokojení zákazníci o konvici XD Design výrobku.

A mají pravdu. Konvice Teako dělá z pití čaje neobyčejný zážitek, který si budete vychutnávat až do posledního doušku. S pomocí sítka zabráníte tomu, aby čaj zhořkl, silikonové dno chrání tělo z nerez oceli a dřevěná rukojeť jí dodává přirozený vzhled a vám příjemný pocit, když konvici uchopíte.Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Kuchyně a jídelna | Nádobí | Čaj a káva | Konvice a konvičky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černá čajová konvice XD Design výrobku Teako, 1 l ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz