Zobrazit větší

Nástěnný věšák z dubového dřeva Tomasucci Rustico, 90 x 30 x 15,5 cm

8055186566699

A2:1089572 (pro objednávky)

Nové

Poliček a odkládacích ploch není nikdy dost. Ideální k vystavení nádherných fotografií z dovolené, vkusné dekorace nebo jako místo, kam si...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 31 dnů od objednávky.Cena: 1 699 Kč

Více informací:

Nástěnný věšák z dubového dřeva Tomasucci Rustico, 90 x 30 x 15,5 cm - Nástěnné věšáky - Yes Móda .cz

Nástěnný věšák z dubového dřeva Tomasucci Rustico, 90 x 30 x 15,5 cm


Poliček a odkládacích ploch není nikdy dost. Ideální k vystavení nádherných fotografií z dovolené, vkusné dekorace nebo jako místo, kam si položíte své nejnutnější věci.

Tento kousek kombinující věšák a odkládací poličku, doma jednoduše potřebujete. Odložíte si kabát a klíče na jedno stejné místo. Konečně ztrácení času tím ustavičným hledáním.

Italský design plný elegance, to je Tomasucci. Italský výrobce nábytku a bytových doplňků. Design výrobkuéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Ostatní úložné prostory | Věšáky a stojany na oblečení | Nástěnné věšáky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Nástěnný věšák z dubového dřeva Tomasucci Rustico, 90 x 30 x 15,5 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz