Zobrazit větší

Pojízdná police Tomasucci Fair

8059265939510

A2:847338 (pro objednávky)

Nové

Nábytek Tomasucci vnese do vašeho domova kousek italského šmrncu a stylové vytříbenosti. Zkombinujte ho s energickými barevné provedeními i jednoduchými...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 35 dnů od objednávky.Cena: 2 899 Kč

Více informací:

Pojízdná police Tomasucci Fair - Servírovací stolky - Yes Móda .cz

Pojízdná police Tomasucci Fair


Nábytek Tomasucci vnese do vašeho domova kousek italského šmrncu a stylové vytříbenosti. Zkombinujte ho s energickými barevné provedeními i jednoduchými liniemi, které podtrhnou jeho jedinečnost. S takovým kouskem bude váš domov zářit nepřehlédnutelným temperamentním nábojem.

O ZNAČCE
Italský design plný elegance - to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Stoly a stolky | Barové a servírovací stolky | Servírovací stolky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Pojízdná police Tomasucci Fair ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz