Zobrazit větší

Černý nástěnný věšák Tomasucci New Bin

8059265935949

A2:238851 (pro objednávky)

Nové

Tomasucci je italský výrobce nábytku a bytových doplňků, které mají svůj vlastní unikátní styl. Jsou navržené tak, aby dokázaly dotvořit a...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 489 Kč

Více informací:

Černý nástěnný věšák Tomasucci New Bin - Nástěnné věšáky - Yes Móda .cz

Černý nástěnný věšák Tomasucci New Bin


Tomasucci je italský výrobce nábytku a bytových doplňků, které mají svůj vlastní unikátní styl. Jsou navržené tak, aby dokázaly dotvořit a naplnit každý kout vašeho domova. Design výrobkuéři Tomasucci dělají vše pro to, aby jejich design byl stylové, dekorativní a aby dokázal oslnit. A to v každé místnosti, pracovnu, obývací pokoj nebo ložnici nevyjímaje.
- Materiál produktu: chromovaný kov
- Rozměry produktu: 18 x 60 x 3 cm (v x d x h)
- Balení: vše na instalaci na stěnu je součástí balení

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Ostatní úložné prostory | Věšáky a stojany na oblečení | Nástěnné věšáky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černý nástěnný věšák Tomasucci New Bin ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz