Zobrazit větší

Bílý pojízdný vozík se 3 zásuvkami Tomasucci Bobo

8059265935734

A2:238847 (pro objednávky)

Nové

Ačkoli na to občas zapomínáme, koupelna by měla být místem, ze kterého vyzařuje klid a harmonie. Doplňte ji tedy decentními a esteticky...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 4 dnů od objednávky.Cena: 3 099 Kč

Více informací:

Bílý pojízdný vozík se 3 zásuvkami Tomasucci Bobo - Úložné skříňky - Yes Móda .cz

Bílý pojízdný vozík se 3 zásuvkami Tomasucci Bobo


Ačkoli na to občas zapomínáme, koupelna by měla být místem, ze kterého vyzařuje klid a harmonie. Doplňte ji tedy decentními a esteticky příjemnými výrobky Tomasucci. Uvidíte, že koupelna, která je dotažená do nejmenšího detailu vám každé ráno vykouzlí úsměv na tváři ♥

O ZNAČCE
Italský design plný elegance - to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.
- Materiál produktu: lakovaná MDF deska, temperované sklo
- Rozměry produktu: 58 x 38,5 x 31,5 cm (v x d x h)

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Komody a šatní skříně | Skříňky | Úložné skříňky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílý pojízdný vozík se 3 zásuvkami Tomasucci Bobo ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz