Zobrazit větší

Kovový němý sluha Tomasucci Veglio

8059265931750

A2:238705 (pro objednávky)

Nové

Italští designéři z Tomasuccise drží dvou zásad – kombinace praktičnosti a elegance. Snaží se o to, aby každý jimi navržený výrobek byl...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 639 Kč

Více informací:

Kovový němý sluha Tomasucci Veglio - Němý sluha - Yes Móda .cz

Kovový němý sluha Tomasucci Veglio


Italští designéři z Tomasuccise drží dvou zásad – kombinace praktičnosti a elegance. Snaží se o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A důkazem je i němý sluha Veglio, který vyniká svou krásnou jednoduchostí.

O ZNAČCE
Italský design plný elegance a unikátnosti - to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.
- Materiál produktu: kov
- Rozměry produktu: 100 x 47 x 20 cm (v x d x h)

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Nábytek | Ostatní úložné prostory | Věšáky a stojany na oblečení | Němý sluha


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Kovový němý sluha Tomasucci Veglio ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz