Zobrazit větší

Černé nástěnné hodiny s fotorámečky Tomasucci Collage

8059265931361

A2:238697 (pro objednávky)

Nové

Dejte svým fotkám punc luxusu. Vystavte si je do rámu, který je moderní a velmi lichotivý vůči barevným i černobílým fotografiím. A pozor,...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 209 Kč

Více informací:

Černé nástěnné hodiny s fotorámečky Tomasucci Collage - Hodiny - Yes Móda .cz

Černé nástěnné hodiny s fotorámečky Tomasucci Collage


Dejte svým fotkám punc luxusu. Vystavte si je do rámu, který je moderní a velmi lichotivý vůči barevným i černobílým fotografiím. A pozor, rám v sobě schovává i hodinový strojek a ručičky, a tak zároveň slouží i jako hodiny.

O ZNAČCE
Italský design plný elegance a unikátnosti - to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.
- Materiál produktu: dřevo
- Rozměry produktu: 44 x 44 x 5 cm

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Hodiny a budíky | Hodiny


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Černé nástěnné hodiny s fotorámečky Tomasucci Collage ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz