Zobrazit větší

Bílý nástěnný fotorámeček Tomasucci Collage, 10 x 15 cm

8059265931323

A2:178569 (pro objednávky)

Nové

Dejte svým fotkám punc luxusu. Vystavte si je do rámu, který je moderní a velmi lichotivý vůči barevným i černobílým fotografiím. Byla by...

Více informací:

Výrobce: Tomasucci

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 489 Kč

Více informací:

Bílý nástěnný fotorámeček Tomasucci Collage, 10 x 15 cm - Rámy a rámečky - Yes Móda .cz

Bílý nástěnný fotorámeček Tomasucci Collage, 10 x 15 cm


Dejte svým fotkám punc luxusu. Vystavte si je do rámu, který je moderní a velmi lichotivý vůči barevným i černobílým fotografiím. Byla by přeci škoda nechat jen tak ležet ladem ve skříni ♥

O ZNAČCE
Italský design plný elegance a unikátnosti - to je italský výrobce nábytku a bytových doplňků Tomasucci. Tamní designéři se snaží o to, aby každý jimi navržený výrobek byl nejen dekorativní, ale i účelový. A hlavně - aby oslnil nezávisle na tom, o jakou místnost se zrovna jedná.
- Materiál produktu: dřevo
- Rozměry produktu: 64 x 64 x 2 cm

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Dekorace | Dekorace na zeď | Obrazy, plakáty, cedule | Rámy a rámečky


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Bílý nástěnný fotorámeček Tomasucci Collage, 10 x 15 cm ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz