Zobrazit větší

Hnědo-béžový gramofon Crosley Executive

7102442038214

A2:1199648 (pro objednávky)

Nové

Nápaditý retro gramofonový přehrávač Crosley Executive v kufříkovém provedení se snadnou přenositelností. Jeho zajímavý vzhled podtrhuje...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 14 dnů od objednávky.Cena: 4 090 Kč

Více informací:

Hnědo-béžový gramofon Crosley Executive - Reproduktory - Yes Móda .cz

Hnědo-béžový gramofon Crosley Executive


Nápaditý retro gramofonový přehrávač Crosley Executive v kufříkovém provedení se snadnou přenositelností. Jeho zajímavý vzhled podtrhuje obložení v podobě tvídových, semišových a kožených detailů.

Gramofon nabízí tři rychlosti přehrávání a přehrává desky a o 7, 10 a 12 palcích. Má v sobě zabudované stereo reproduktory, které místnost skvěle ozvučí. Ovšem máte možnost si ke gramofonu připojit ještě výkonnější reproduktory.

Díky vestavěnému USB portu můžete gramofon připojit k PC. Součástí balení je i speciální software, díky kterému lze převést vinylové desky do digitálního formátu, díky čemuž můžete skladby prakticky zálohovat.

Kategorie sportovního zboží: Kategorie | Volný čas | Vše na cestování | Elektro na cesty | Reproduktory


Potřebujete další informace ke sportovnímu zboží Hnědo-béžový gramofon Crosley Executive ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.
NajduZboží.cz